Hakkımızda

1986 yılında HAC ve UMRE hizmetine başlayan HAŞMET TURİZM  Konya’nın ilklerinden olup,  Allah'ın misafirlerine hizmeti şeref kabul eden, tecrübeli ekibiyle birlikte  kutsal yolda hizmete devam etmektedir.  Kurulduğu günden bu yana vizyonunu dürüstlük, misyonunu her zaman hizmet üzere kuran HAŞMET TURİZM, aynı misyon ve vizyonunu geliştirerek hizmetine devam etmektedir.

Tecrübesi ile,  sektörüne kazandırdığı yetişmiş eleman katkısı ile HAŞMET TURİZM aynı zaman da Hac ve Umre organizasyonu yapan kurumların okulu olmuştur.

Yıllardır Mekke ve Medine kutsal topraklar da Hac ve Umre organizasyonu ile hizmet veren HAŞMET TURİZM Harem-i şerif ve Mescid-i Nebevi ye yakın, temiz, rahat, konforlu otellerde  ikamet imkanı ve tecrübeli görevlileri ile her daim Allah’ın misafirlerine hizmet sunmaktadır.

Mekke ve Medine deki her türlü ziyaretleri kendi görevlileri ile yapmakta ,hocalarımızın ziyaret mekanlarındaki etkin  bilgilendirmeleriyle  Allah’ın misafirlerinin  manevi tadı almasını sağlamaya çalışmaktadır.

HAŞMET TURİZM - HAC VE UMRE ORGANİZASYONLARINDA UZMANLAŞMIŞTIR -  HER İŞİ YAPMAK LAZIM  MANTIĞININ DIŞINA ÇIKARAK, YALNIZCA HAC VE UMRE HİZMETİ SUNMAKTADIR.

HAŞMET TURİZM  Konya'da  turizm sektörünün ilklerinden olup, TÜRSAB üyesi, A Grubu Seyahat Acenta belge sahibidir.